Plavecký výcvik 3. a 4. třídy

20. 02. 2023

Od prosince 2022 do února 2023 se naši třeťáci a čtvrťáci každou středu účastnili plaveckého výcviku v Aquacentru Pardubice. Žáci byli rozděleni do pěti družstev podle svých plaveckých schopností a dovedností. Během deseti lekcí se seznámili s nejrůznějšími plaveckými styly, vyzkoušeli si jaké je plavání pod vodou a také si zaskákali ze skokánků. To vše pod vedením pracovníků Aquacentra. Za odměnu si žáci užili poslední lekci na tobogánech, skluzavkách a dalších atrakcích, které Aquacentrum nabízí. Myslím, že všichni si plavecký výcvik užili a zaslouží si pochvalu za odvedenou práci. O tom také vypovídá Mokré vysvědčení, které všichni na závěr dostali.

Velké poděkování patří i p. Tužilovi za obětavou pomoc žákům přímo v bazénu.                     Mgr. T. Líbalová