Zájezd do Londýna

Termín konání: 30. 9. 2024 | 10:00 - 4. 10. 2024
Místo konání: Londýn

Dobrý den,

zájezd do Anglie se pomalu blíží, posílám tedy předběžné informace z CK (v příloze). Pečlivě si je, prosím, projděte. Finální a konečné informace budeme mít cca 10 dní před zájezdem.

S panem Matyášem jsme ještě mluvili po telefonu, posílám několik upřesnění:

• naše děti budou ubytované ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích
  • tím, že vstupy budeme mít koupené předem, není nutné, aby děti měly platební kartu Suvenýry a jídlo lze platit hotově. Paní průvodkyně ví, kam zajít.
  • pokud si děti berou mobilní telefon, ujistěte se, že mají aktivní roaming a uložená čísla v mezinárodním formátu, tzn +420……
  • opatřete jim adaptér do zásuvky (zásuvky v ČR a Anglii se liší)
  • nezbytné je  mít platný cestovní pas, kartičku ZP, pláštěnku nebo deštník! a drobné na WC (i Eura)
  • děti budou mít možnost koupit si oběd

Abyste měli opravdu všechny informace, které vás zajímají, domluvila jsem online schůzku na pondělí 16. 9. od 17 hodin. Odkaz na schůzku by vám měl přijít na e-mail, který jste zadali při registraci do cestovní kanceláře.

Peníze na vstup (info v pokynech) do památek mějte připravené co nejpřesněji v obálce/sáčku. Paní průvodkyně si vše vybere v autobusu.

Všichni účastníci zájezdu jdou do všech památek. Pokud ale víte, že vaše dítě trpí závratěmi z výšek nebo mu výšky nedělají dobře, zvažte návštěvu atrakce London Eye. Kdo z dětí na vyhlídkové kolo nepůjde, počká dole s někým dospělým. Jedna vyhlídková jízda trvá asi 30 minut.

Dejte mi vědět do pondělí 16. 9. (přes ŠOL) v případě, že vaše dítě na atrakci nepůjde. Pokud od vás zprávu nedostanu, s nákupem vstupenky pro vaše dítě počítám.

Jedeme se školou z Proseče (okres Chrudim). Jako dozor s našimi dětmi  jedou paní učitelky angličtiny L. McGrath a S. Therová. Děti si v příštím týdnu paní učitelky svoláme, abychom i jim předaly informace.

A nakonec ještě upozornění. Ujistěte se, že máte zaplacený celý zájezd.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Děkuji a těším se na spokojené účastníky cesty do Londýna.

S pozdravem Jarmila Michálková