Uzavírka silnice v Komárově

28. 03. 2023

Důležité informace

Vážení zákonní zástupci našich žáků!

Od 1.4.2023 do 31.7.2023 bude úplná uzavírka silnice II/322 (rekonstrukce mostu v Komárově) a Pardubický kraj nebude zajišťovat autobusovou dopravu na zastávkách v Komárově a v Dolní Rovni u Novákových.

Obec Dolní Roveň připravuje variantu zajištění  dopravy dětí do základní školy Dolní Roveň – velká škola + malá škola a dopravy školních dětí na vybraný spoj do Pardubic a z Pardubic dopravními automobily sboru dobrovolných hasičů.

V případě že budete chtít využít této náhradní varianty – kontaktujte pana starostu na e-mailu obec@dolniroven.cz, SMS na tel čísle 731 961 118 nebo paní ředitelku školy prostřednictvím aplikace škola online.

Jedná se o možnou variantu, která bude provozována v případě zájmu zákonných zástupců dítěte a po podpisu prohlášení zákonného zástupce dítěte!

Plánované svozové časy:

Směr Dolní Roveň

6:30 – autobusová zastávka Komárov u Madákových a dále 6:33 DR u Novákových (tento náhradní spoj končí na zastávce DR železniční stanice – jedná se o dovoz k autobusu na Pardubice)

6:50 - autobusová zastávka Komárov u Madákových a dále 6:53 DR u Novákových (tento náhradní spoj nestaví na DR železniční stanice ale až na zastávce  DR velká škola a následně HR u malé školy)

Směr Komárov

13:30 - autobusová zastávka Horní Roveň (malá škola) 13:33 DR (velká škola) a pak bude zastavovat na zastávce DR u Novákových a končí v Komárově

15:30 – DR železniční stanice pak bude zastavovat na zastávce DR u Novákových a končí v Komárově

Kontaktujte nás i v případě jakýchkoliv nejasností.

Ing. Miloš Horák, starosta

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy