Registrace do Školního programu

07. 09. 2023

Jedná se o registraci zákonných zástupců do online pokladny školy.

Vážení zákonní zástupci našich žáků,

aby bylo možné provádět všechny vaše platby škole bezhotovostně, přechází naše škola na online pokladnu v rámci nového Školního programu. Než dostanete pokyn od svých třídních učitelů k zaslání prvních plateb, je třeba se do programu zaregistrovat. Prosíme, abyste toto učinili během několika následujících dnů. Na třídních schůzkách v úterý 12. 9. dostanete již pokyny k platbám. Do programu se dostanete z webu naší školy prokliknutím loga Školní program nebo v záložce ŠKOLA v nabídce úplně dole Školní program. Tam také naleznete všechny potřebné návody a informace, podle kterých můžete postupovat. V jednoduchých video návodech je uvedeno také ID školy, které k registraci potřebujete. Je to vlastně IČO školy 00191086.

Děkuji vám všem předem za spolupráci. Pokud se něco hned nepodaří, nezoufejte, společně to určitě zvládneme.

Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy