Informace k lyžařskému výcvikovému kurzu

03. 11. 2023

Lyžařský výcvikový kurz 2024

LVK 2024 proběhne ve školním roce 2023/2024 v termínu 11. – 16. 2. 2024 ve ski areálu Ski Family Dolní Dvůr. Ubytování je zajištěno v penzionu U Zvonu, který se nachází hned vedle ski areálu.

Na základě zjištěných cen byla stanovena záloha 6 100 Kč. SRPD přispěje žákům 7. ročníku, kteří nečerpali příspěvek na LVK v minulém roce, na LVK částkou 500 Kč. Tito žáci budou platit zálohu 5 600 Kč. Z této zálohy se bude platit doprava, ubytování, stravování a vleky. Vyúčtování bude provedeno po návratu.

LVK je určen pro žáky 6., 7., 8. a 9. ročníku. Kapacita LVK je 45 žáků. Přednostně budou místa obsazena žáky 7. a 8. ročníku. Výběr bude uskutečněn na základě odevzdané závazné přihlášky.

Platby budou zákonní zástupci provádět do 30. 11. 2023 do školní pokladny.

Sjezdové lyže nebo snowboard (případně obojí) musí mít každý účastník vlastní.

Upozorňujeme rodiče, že LVK se nebudou moci zúčastnit žáci s výchovnými a prospěchovými problémy, a to i v případě, že by rodiče již zálohu za žáka uhradili (peníze se jim vrátí na účet).

Orientační seznam věcí na lyžařský kurz

Oblečení:

1 – 2x lyžařské/snowboardové kalhoty (podle nepromokavosti materiálu)

1 – 2x zimní lyžařská/snowboardová  bunda (podle nepromokavosti materiálu)

2x mikina, 1x svetr/rolák, 1x pyžamo, 4x tričko, 6x spodní prádlo, 1x funkční prádlo, 6x ponožky, 2x silné podkolenky, 1x čepice, 3x rukavice, (2x lyžařské / snowboardové), kukla/čepice/šátek pod helmu, nákrčník/šátek na krk, pohodlné domácí oblečení

Obuv:

přezůvky do chaty (dát nahoru do tašky), zimní boty

Hygienické potřeby:

Kartáček + pasta na zuby, hřeben, mýdlo, ručník, šampon, papírové kapesníky, krém na obličej s UV faktorem, jelení lůj

Lyžařská výzbroj:

lyže/snowboard, lyžařské hole, lyžařské/snowboardové boty, lyžařská helma, lyžařské – sluneční brýle

Ostatní:

knížka, společenská hra, psací potřeby, blok-sešit, karty…, roller/spínací špendlík na permanentku, kapesníky, šátek, batůžek – ledvinka, láhev na pití, menší finanční obnos (cca 200 Kč)