Poděkování všem podporovatelům Českého dne proti rakovině

27. 05. 2024

Vážení rodiče a všichni, kdo jste přispěli na sbírku Českého dne proti rakovině,
děkujeme Vám za finanční podporu této sbírky. Dobrovolníci naší školy, konkrétně žáci IX. třídy –Josefa Tulja, František Schmeiser, Adéla Bezdíčková a Tereza Dubská za dohledu AP Evy Drábkové – vybrali celkem 7 431 Kč, což je znovu více než loni, konkrétně o 142 Kč. Věříme, že v příštím roce náš rekord znovu díky Vám vylepšíme.
Získané finanční prostředky budou použity na nádorovou prevenci, zlepšení života onkologických pacientů, podporu onkologického výzkumu a vybavení onkologických pracovišť.

Za organizátory Mgr. Lada Louženská a Eva Drábková