UPOZORNĚNÍ / ПОВІДОМЛЕННЯ

25. 08. 2022

Upozornění ŠJ

Vážení rodiče, milí žáci,
z důvodu výskytu onemocnění covid ve školní kuchyni, nemůžeme v pátek 2. 9. zajistit žákům naší školy oběd. Pevně doufáme, že provoz kuchyně bude moci být obnoven v pondělí 5. 9. 2022.

Důležitou změnou týkající se zahájení nového školního roku je také to, že z důvodu větší bezpečnosti žáků slavnostní zahájení nového školního roku pro II. – IX. třídu proběhne v 8:00 v příslušných třídách školy, ne v sokolovně, jak jsme původně plánovali. Žáci II. – IV. třídy tedy zahájí školní rok na malé škole a žáci V. – IX. tříd na velké škole. Žáky V. A a V. B si před budovou velké školy vyzvednou jejich třídní učitelé, paní učitelka I. Sedláčková žáky V. A a pan učitel J. Vocl žáky V. B.

Slavnostní zahájení školního roku pro naše prvňáčky proběhne z důvodu velkého počtu zúčastněných lidí na školní zahradě malé školy od 9:30. Pouze v případě nepříznivého počasí proběhne v učebně I. třídy (v přízemí malé školy). 

Děkujeme Vám za pochopení a přejeme všem hlavně pevné zdraví a pohodu.
Mgr. Jarmila Michálková, ředitelka školy

 

Шановні батьки, шановні учні,
у зв'язку з появою захворювання на ковід на шкільній кухні ми не можемо забезпечити обід для учнів нашої школи в п'ятницю 2 вересня. Дуже сподіваємось, що кухня зможе відновити роботу у понеділок, 5 вересня 2022 року.

Важливою зміною щодо початку нового навчального року є також те, що з міркувань більшої безпеки учнів урочистий початок нового навчального року для ІІ. – IX. заняття відбудеться о 8:00 у відповідних аудиторіях школи, а не в соколиній, як ми спочатку планували. Учні II. – IV. класів, отже, розпочнуть навчальний рік у малій школі і учні V. - IX. класи у великій школі. Учнів V. A та V. B забирають перед великою будівлею школи їхні класні керівники, вчителька I. Sedláčkova, учні V. A та вчитель J. Vocl, учні V. B.

У зв’язку з великою кількістю учасників, урочисте відкриття навчального року для наших першокласників відбудеться в саду малокомплектної школи з 9.30 год. Лише у разі поганої погоди воно відбудеться у класі 1 класу (на першому поверсі малокомплектної школи).

Дякуємо за розуміння та бажаємо всім міцного здоров’я та благополуччя.
магістр наук Ярміла Міхалкова, директор школи