Důležité informace

2022 22. 9.

Upozornění pro rodiče a žáky

Přítomnost žáků s respiračním onemocněním ve škole.

2022 14. 9.

Důležité sdělení vedoucí školní jídelny

Informace k nároku na oběd při nemoci žáka.

Nástěnka pro žáky
7. 9. 2022 | Novinka - Nástěnka žáků

Milí žáci,

rádi bychom vám nabídli možnost vkládat si na webové stránky naší školy užitečné zprávy, novinky nebo různé tipy např. na akce či výlety. Samozřejmostí může být i příspěvek na zajímavé téma nebo co jste zajímavého v nedávné době zažili nebo vyzkoušeli.

 

Příspěvky mohou vkládat zástupci školního parlamentu, tzn. podněty nebo články směřujte na ně.

7. 9. 2022 | testík Kybernetické bezpečnosti

Vážení žáci,

vámi velmi používané mobilní telefony a moderní IT technologie mohou být velmi dobrým pomocníkem, ale také velmi nebezpečným nástrojem. Slýcháme to všichni, že nemáme "klikat" na neznámé odkazy, instalovat aplikace a hry z neznámých zdrojů nebo nikomu nesdělovat čísla z platební karty nebo internetového bankovnictví.

Ale upřímně ... jste skutečně tak pozorní a chováte se bezpečně jak si myslíte??? Pokud ano, vyzkoušejte si test Kybernetické bezpečnosti. Kdo z vás bude mít po jeho absolování skvělých 100%, má velkou šanci, že ho kybernetičtí útočníci jen tak nepřekvapí. Příjemná odměna na Vás už čeká.

A pokud přeci jen cílových 100% z testu nezískáte, doporučujeme přečíst si pár řádků ohledně Desatera bezpečnosti nebo nejčastějších Typů podvodů.

Proběhlé akce školy

Zvolte kategorii: