Basketbalové dopoledne ve škole

15. 10. 2024

Žáci I. – IV. třídy se v tělocvičně setkali s bývalým basketbalovým reprezentantem Petrem Welschem   ( v současnosti trenérem, skautem pro kluby v Česku i v zahraničí ), který připravil pro děti ukázku basketbalového tréninku s herními prvky pro rozvoj koordinace a flexibility. Zároveň jeho návštěva měla přispět jako motivace dětí k pohybu a vzbudit zájem o tento sport. Děti se aktivně zapojily a vyzkoušely si zábavnou formou zkrácený basketbalový trénink. Ti, kterým se basketbal zalíbil a mají chuť a vůli si tento sport vyzkoušet, mohou navštívit tréninky pro děti v basketbalovém klubu v Holicích. Informace o harmonogramu tréninku minižactva obdrží na letáčku, který dostanou ve škole, nebo na facebooku BVK Holice.

Mgr.Bc. Miloslav Polák