Škola v přírodě pro 2.B a 3. tř.
Škola v přírodě 2. B a 3. tř. - 1. den
Do školy v přírodě v Janských Lázních nám dnes ráno odjelo celkem 40 žáků z 2. B a 3. třídy. První činnost pro všechny byla povléknout si postele. Někteří se svého úkolu zhostili na výbornou, jiní potřebovali pomoc. Po náročné práci si museli všichni odpočinout.😁😆😅
A my ve škole budeme netrpělivě čekat na další informace.
Krásný pobyt všem zúčastněným!
Po obědě jsme vyrazili prozkoumávat město. Po cestě jsme viděli pěkné penziony, ale děti víc zajímala zmrzlina a voda v kašně.
Před večeří si děti zadováděly na místních houpačkách a průlezkách a některé si zahrály fotbal.
Po večeři byl pro jednotlivce připravený pohádkový les. Každý měl za úkol vybrat správnou odpověď u 12 večerníčkových postaviček. Karty s otázkami byly rozmístěné v blízkém lese. Kromě správných odpovědí byl rozhodující i čas.
Ranní rozcvička proběhla ve spojovačce, protože jsme se probudili do deště. Po dopoledním zaměstnání jsme se vydali na pěší túru. Největším zážitkem byli medvědi a nádherná Stezka korunami stromů. Ta končila nákupy v obchodě se suvenýry. Večer se ještě děti vyřádily na diskotéce. Opět to byl náročný den plný zážitků. 😜🤪👍
Dopoledne jsme se byli podívat na lamy a velbloudy. Kdo by si pomyslel, že taková zvířata potkáme na krkonošských stráních. 😁Trochu jsme je nakrmili doporučenými granulemi a vrátili jsme se na oběd. Po kratším poledním klidu na nás čekal autobus. Děti už se těší, až budou rodičům vyprávět své zážitky. 😊🤭👍🫶
Fotogalerie: Škola v přírodě - Janské Lázně