Spaní ve škole - VIII. tř.
Spaní ve škole
V úterý 16.6. osmá třída již tradičně jako každý rok spala ve škole a užila si společně strávený čas se svými kamarády i učetli. Nechybělo opékání špekáčků, schovka ve škole, šipkovaná či bojovka. Všichni jsme si to moc užili. 😆😍👍