Třídní výlet VIII. třídy
Začátek posledního týdne školy před letními prázdninami zahájili osmáci výletem do Prahy. Za slunečného počasí si prošli historické centrum města, poznali mnoho památek či významných budov postavených v různých architektonických slozích (např. Karlův most, Dům U Černé Matky Boží, Staroměstský orloj, Obecní dům, Prašnou bránu...). Dále si otestovali vlastní hranice strachu při vybraných strašidelných únikových hrách. V prostorách s jedinečnými kulisami, audiovizuálními efekty a tajemnou atmosférou museli spolupracovat ve skupinkách, aby vyřešili nečekané hádanky, rozluštili záhadné kódy, splnili jednotlivé úkoly, které vedly k cestě ven z uzavřených místností. Všem se dříve či později uniknout podařilo. Za úspěšně splněnou misi se osmáci náležitě odměnili nejrůznějšími dobrotami dle vlastního výběru. Pokud vás zajímá, jak si třída celý den užila, podívejte se na fotografie níže. 🤗👍
Fotogalerie: Výlet Praha