Rozlučka v Platěnicích

Rozlučka v Platěnicích
28. 06. 2026

V pátek 19. 6. jsme se sešli na vlakovém nádraží v Dolní Rovni a jeli do Platěnic. Šli jsme se projít k Duhovému jezeru, a tam jsme si smočili nohy a dali si nanuky. Příjemnou procházkou jsme se vrátili do Platěnic a zamířili do místní hospůdky, kde jsme se podívali na prezentaci o našich společných pěti letech, předali si dárečky, snědli výbornou pizzu, a tím jsme zakončili náš společný den a naše společné roky s p. učitelkou Ladou Louženskou, která odchází do důchodu. Děkujeme za krásných 5 let. 🙂🥰😢

Žáci 5. A