Rozlučka - 9. r.

21. 06. 2023

Dne 17.6. se konala rozlučka našich deváťáků. Akce se konala v areálu za kulturním domem v Horní Rovni. Už v 11 hodin dopoledne se na tomto místě naši spolužáci sešli, aby pomohli s přípravou nafukovacích balonků, nebo např. se zasedacím pořádkem. Poté měli sraz v 17:15, kdy přípravy vrcholily a v 18:00 začal celý program. Pan Tomášek, předseda SRPD, večer zahájil a poté si slovo převzala p.uč. Záplatová - třídní učitelka devátého ročníku. Všichni žáci byli představeni a na památku dostali Almanach a růži. Poté deváťáci poděkovali učitelům a zaměstnancům školy a rozdali jim květiny. Následně si žáci zatancovali s učiteli a také se svými rodiči. Dále následovalo překvapení v podobě tančení s maskami oblíbených celebrit učitelů. Toto překvapení bylo pro ženskou část učitelského sboru, ale deváťáci nezapomněli ani na tu mužskou část. Pan učitel Kašpar a pan Tomášek se utkali v souboji, kde zaťukávali hřebíky a šroubovali matičky. Po krátké přestávce byl připraven pro učitele zábavný kvíz. Otázky se týkaly našich spolužáků a učitelé odpovídali vždy rychle a s přehledem. Vítězem se stala p.uč. Záplatová, která ale předala své ocenění p.uč. McGrath, protože jak sama řekla, měla výhodu v tom, že je třídní učitelkou. Následovala delší odmlka, při které se začalo stmívat a poté se konala výborná barmanská show s ohněm a světelnými efekty. Jedna z maminek dokonce vyhrála alkoholický drink, který barman namíchal. Nakonec se konala tombola, ve které bylo spoustu krásných cen, mezi nimiž byly např. chytré hodinky od značky Niceboy nebo kontaktní gril. I když program tombolou končil, našli se tací, kteři tančili dlouho do noci. Poděkování patří Obecnímu úřadu Dolní Roveň, SDH Horní Roveň, SRPD, sponzorům, rodičům, celému učitelskému sboru a všem zúčastněným deváťákům. P. Svatoňová, 9. r.

Fotogalerie: Rozlučka