Školní výlet 9.A a 9.B

25. 06. 2022

V pondělí 20. 6. jsme vyrazili na školní výlet do Pardubic.

Žáci 9. A a 9. B si zvolili paintball, volné místo bylo ještě v indoor areálu v pardubickém pivovaru. Po dobrodružné cestě autobusem, kdy jsme málem nestihli další spoj v Holicích, jsme dorazili do cíle.

Po krátkém přesunu do areálu se nás ujala ochotná obsluha. Byli jsme zaškoleni, dostali jsme potřebnou výzbroj a výstroj. Rozdělili jsme se na týmy a boj mohl začít. Zapojili jsme se všichni včetně pedagogického doprovodu (pan učitel Kašpar a paní učitelka Kopová). Zážitek to byl adrenalinový, doprovázený venku hřmějící bouří, stylovou bojovou hudbou a starodávným interiérem podzemí pivovaru doplněným o různé překážky, kryty a pevnosti. Společně jsme si to všichni velmi užili. Pro nadšence zbyl čas i na přídavek.

Před odjezdem z Pardubic jsme ještě stačili navštívit McDonald a občerstvit se. Do Dolní Rovně jsme se vrátili plni dojmů opět autobusem, tentokrát již bez komplikací.

Mgr. Michal Kašpar