Slavnostní přivítání prvňáčků, zahájení šk. roku 2023-24

Slavnostní přivítání prvňáčků, zahájení šk. roku 2023-24
05. 09. 2023

V pondělí 4. září jsme společně s žáky zahájili nový školní rok 2023 - 2024. 🙂Žáci II. – IX. tříd se sešli ve svých třídách s třídními učiteli a řekli si důležité informace týkající se nadcházejících dní. Pro prvňáčky bylo připravené slavnostní zahájení v jejich třídách I. A a I. B. S dětmi přišli jejich rodiče, prarodiče i sourozenci, a tak bylo ve škole veselo. Žáky přivítala paní ředitelka Mgr. Jarmila Michálková, dále k nim promluvil pan starosta Ing. Miloš Horák. Program zpestřily starší žákyně školy Bára Kuchyňková a Daniela Kučerová vtipnými básničkami o škole. Kromě krásných zážitků z tohoto slavnostního dne si děti odnesly domů dárečky věnované Obecním úřadem Dolní Roveň a Pardubickým krajem.
Velmi si přejeme, aby tento školní rok byl pro všechny úspěšný a pohodový.
Tak s chutí do toho!

Fotogalerie: Slavnostní přivítání prvňáčků