Technohrátky - Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč

Technohrátky - Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč
19. 10. 2023

Ve středu 18. 10. se 14 zájemců z 8. a 9. ročníku navštívilo Gymnázium a grafickou střední odbornou školu v Přelouči v rámci Technohrátek. 
Po slavnostním uvítání všech 137 zúčastněných v tělocvičně školy se naši žáci vydali do dílen, kde si vyzkoušeli různé druhy tisku, práci ve fotoateliéru a seznámili se s fungováním 3D tiskárny. Všechny aktivity se konaly formou soutěže, soutěžních družstev bylo celkem deset. Po závěrečném vědomostním kvízu a vyhodnocení se naši žáci umístili na hezkém čtvrtém místě. 
Jsme rádi, že můžeme žákům nabídnout aktivity právě v rámci Technohrátek, díky nimž získávají zkušenosti se středními školami a mohou se snadněji rozhodovat, kam dál po základce. Děkujeme Technohrátkám za tyto akce, které jsou pro žáky zcela zdarma a mají smysl.
                                             Mgr. I. Šmaterová, Mgr. J. Balášová - garanti akce

Fotogalerie: Technohrátky Přelouč

Žákyně 9. ročníku Laura Šťásková se stala 17 000. jubilejním účastníkem, přečtě te si více na: Technohrátky Přelouč