Dýňová výzva - pečená - akce ŽP

23. 10. 2023

Na dnešní pondělí 23. 10. vyhlásil žákovský parlament "Dýňovou výzvu - pečenou". Výzva spočívala v tom, že ten, kdo se chce zúčastnit, má přinést něco upečeného, co obsahuje i dýni (např. bábovku, zákusek, dort, muffiny...). Po sobotních oslavách jsem nevěřila tomu, že v pondělí někdo něco přinese. Byla jsem však velmi mile překvapena, když mně do kanceláře nastoupilo 6 žáků s tím, že přinesli upečené dobroty do dýňové výzvy!!! Tři lidičky byli členové parlamentu, jsem na ně pyšná - s výzvou přišli a také ji splnili! Děkuji zbývajícím třem žákům, kteří se ochotně zúčastnili.
T. Jílková - V. tř.,  D. Čermáková, J. Jelínek - VIII. tř., za ŽP A. Čermáková - VIII. tř., A. Bezdíčková, F. Schmeiser - IX. tř.

Byla vyhlášena i výzva na vyřezávanou dýni, i tu podpořili aspoň 3 žáci.
Dýně vyřezávané - M. Beránková, T. Jílková - V. tř.
                                                     F. Filipi - VIII. tř.

Děkuji moc všem za účast a podporu, i když by se mohlo zúčastnit více žáků.  Mgr. J. Balášová, garant ŽP

Fotogalerie: Dýňová výzva