Halloweenské dopoledne ve III.B

31. 10. 2023

Den jsme začali lehkým zděšením, že nám chybí nějací spolužáci, naštěstí nechyběli, ale měli jen skvělé masky. První hodinu jsme si povídali jaký je rozdíl mezi Halloweenem a Dušičkami a jak slaví naše rodiny Dušičky. Následně jsme si společně přečetli text o Dušičkách u nás a ve světě a pak všichni zkusili, vyplnit pracovní list. Poté všichni vyluštili šifry a někteří i zvládli namalovat, jak by chtěl vypadat na Halloweenskou párty. Dozvěděli jsme se, že na Halloweena si děti vypráví strašidelné příběhy, a tak každý zkusil napsat svůj strašidelný příběh (někdo tvořil i knihu s ilustracemi). Kdo chtěl, mohl svůj příběh přečíst před třídou. Shodli jsme se, že všechny příběhy byly skvělé  a každý si zasloužil právoplatně jedničku. Mgr. L. Pluskalová, tř. uč.