Sportovní zlato na závěr školní docházky

23. 06. 2022

Výběr fotbalistů z 8. a 9. ročníku se 14. června 2022 zúčastnil vyzývacího fotbalového turnaje v Dašicích.

Chlapci s nadšením a vědomím poslední společné sportovní akce na základní škole potvrdili mimořádně sportovně úspěšný rok a na turnaji triumfovali. Naši hoši postupně porazili výběr Moravan 11:1, dále po dramatickém průběhu a několika nastřeleních brankové konstrukce Hrochův Týnec 2:1 a na závěr domácí výběr Dašic 7:3. Po skončení akce proběhlo v příjemném prostředí krátké posezení spojené s opékáním klobás.

Školu reprezentovali:

9. ročník: Michal Kosina, Radim Novák, David Pamánek, Aleš Michálek, Jiří Provazník, Lukáš Fritsch a Lukáš Jedlička. 

8. ročník Štěpán Brňák, Jan Pištora.

Děkujeme za vynikající úspěch a věříme, že i v dalších letech se nám podaří sestavovat takhle skvělé týmy a sbírat úspěchy.

Mgr. Miloslav Polák