Minitaneční - Prodloužená

28. 11. 2023

Ve čtvrtek  23. 11. od 18:00 v KD v Horní Rovni proběhla závěrečná lekce minitanečních (Prodloužená) našich žáků 8. a 9. ročníku pod vedením pana K. Richtra - TK Apel Holice. Mladí tanečníci předvedli vše, co se během 8 lekcí naučili, a že toho nebylo málo! Celý večer byl velmi příjemný, spojený se spoustou aktivit - volba nejsympatičtější missky a nejsympatičtějšího missáka, soutěže tanečních párů, tanec s rodiči apod. Byl to hezký pohled na krásné mladé slečny a elegantní a galantní mladé muže. Moc děkujeme.

Zde jsou výsledky soutěží:
1) Tradiční "židličková":   Adriana Tomášková a Radek Lukács (oba VIII.)
2) Taneční soutěž párů:  1. místo - Kristýna Hadová a Antonín Jedlička (oba VIII.)
                                    2. místo - Tereza Dubská a Tomáš Exnar (oba IX.)
                                    3. místo - Barbora Kuchyňková (VIII.) a Štěpán Brňák (letos již SŠ)
3) "MISS" a "MISSÁK":   Kristýna Hadová (VIII.) a Tomáš Exnar (IX.)

Po vyhlášení výsledků následoval vždy "tanec pro vítěze" dle vlastního výběru.
Po vyhlášení výsledků se ještě obě třídy se svými "Minitanečními" symbolicky rozloučily a sladkou pozorností poděkovaly všem svým "učitelům".
Děkujeme vedení školy za podporu a možnost akci uskutečnit, Obecnímu úřadu Dolní Roveň za propůjčení sálu KD a obsluze za příjemné prostředí a výborný "servis".
Děkujeme také panu fotografovi za neúnavné pořizování momentek z celé akce.
Další "Minitaneční" nás čekají zase za 2 roky, takže už se letošní šesťáci a sedmáci mají na co těšit.... 😊👍

Fotogalerie: Prodloužená