Slavnostní zahájení školního roku pro naše prvňáčky

Slavnostní zahájení školního roku pro naše prvňáčky
03. 09. 2022

Ve čtvrtek 1. září jsme společně s žáky zahájili nový školní rok 2022-2023.

Žáci II. – IX. tříd se sešli ve svých třídách s třídními učiteli a řekli si důležité informace týkající se nadcházejících školních dní.
Pro prvňáčky bylo připravené slavnostní zahájení na školní zahradě malé školy pod vedením třídní učitelky Mgr. Aleny Polákové. Počasí nám přálo – sluníčko hřálo a vše se podařilo, jak jsme si přáli. Milé žáky přivítala paní ředitelka Mgr. Jarmila Michálková, dále k nim promluvila paní starostka Iva Vinařová. Program zpestřily žákyně Barunka Kuchyňková a Danielka Kučerová vtipnými básničkami o škole. Kromě krásných zážitků z tohoto slavnostního dne si dětičky odnesly domů dárečky věnované Obecním úřadem Dolní Roveň a Pardubickým krajem a další překvapení na ně čekalo v jejich třídě, kterou navštívíily v pátek.
Velmi si přejeme, aby tento školní rok proběhl bez problémů, s výukou tak, jak jsme všichni zvyklí, abychom byli všichni zdraví a spokojení.
Tak s chutí do toho!

Vedení školy