Olympiáda škol holického regionu

Olympiáda škol holického regionu
04. 06. 2024

Olympiáda – den první (pondělí)
Dne 3. 6. 2024 byl v Holicích slavnostně zahájen 24. ročník Olympiády škol holického regionu. Tentýž den se konal také turnaj ve volejbale dívek, kterého se zúčastnily i žákyně naší školy spolu s pěti dalšími týmy. Naše dívky byly pro ostatní soupeře tvrdým oříškem. Podlehly až ve finále. Obsadily ale krásné druhé místo!

Chlapci natěšení na fotbalové utkání ale měli zápas kvůli špatnému stavu hřiště odložený. Navzdory nepřízni počasí jsme si tento den užili a moc děkujeme našim dívkám za skvělou reprezentaci školy. Věříme, že první získaná stříbrná medaile bude mít bratříčky, klidně i jiných barev :-D. 
                                                                                                      Adéla Bezdíčková, IX. tř.

Olympiáda – den druhý (úterý)
V úterý 4. 6. se konal turnaj v basketbalu dívek, který je součástí Olympiády holického regionu. Turnaje se zúčastnily i dívky z naší školy.
Děvčata sehrála čtyři velmi napínavé a vyrovnané zápasy. Přestože bojovala ze všech sil, skončila na čtvrté, bramborové příčce.
I když to byl velmi náročný den, všichni jsme si ho užili, a moc děkujeme našim dívkám za reprezentaci školy.
                                                                                                               Adéla Bezdíčková, IX. tř.

Olympiáda – den třetí (středa)

Olympiáda – den čtvrtý (čtvrtek)

Dne 6. 6. se konal další turnaj holické olympiády, kterého se zúčastnili chlapci z naší školy, a to turnaj fotbalový. Původně si měli změřit síly se soupeři již v pondělí, ale počasí hráčům nebylo nakloněno, povrch hřiště byl rozblácený, a tak na souboje došlo až teď.
V boji se kluci utkali s protivníky ze ZŠ Komenského, ZŠ Moravany, ZŠ Býšť a ZŠ Holubova. Chlapci sehráli zápas o 3. místo, ale i přes jejich velkou snahu a obrovské nasazení prohráli, a tudíž skončili bohužel až na 4. místě.
I když se dnes sportovně moc nedařilo, tento den jsme si díky krásnému počasí užili. Děkujeme klukům za reprezentaci naší školy.
                                                                                                             Tereza Dubská, IX. tř.

 

Olympiáda – den pátý (pátek)

Pátý den byla na pořadu dne atletika. I zde jsme měli své zástupce, ale bohužel jsme nebyli úspěšní.
Při slavnostním předávání medailí se tedy radovala pouze děvčata z krásného 2. místa ve volejbalu.
Blahopřejeme!

Fotogalerie: Olympiáda škol

Další fotky budou do fotogalerie postupně přidávány.