Atletika DDM Holice

Atletika DDM Holice
18. 10. 2022

Ve čtvrtek 13.10. 2022 se v Holicích konal Memoriál Bohuslava Michalce v atletice. Žáci byli rozděleni do čtyř kategorií: mladší žáci (A. Jedlička, J. Švec, T. Exnar, M. Netík, R. Lukács), starší žáci (Š. Brňák, M. Škoda, R. Štusák, J. Pištora, J. Tulja), mladší žákyně (E. Schmeiserová, A. Brňáková, A. Petrusová, M. Šťastná, A. Kyllarová, K. Hadová) a starší žákyně (N. Johanová, T. Kyllarová, A. Veselá, D. Kučerová, N. Štorková, Z. Beranová, Š. Kubínová).

Soutěžilo se v disciplínách : běh 60m, běh 600m, běh 800m, běh 1000m, skok do dálky, hod míčkem, vrh koulí a štafeta 4x 200m. Našim žákům se dařilo a toto jsou naši vítězové:

1. místo - N. Štorková - skok do dálky

2. místo - A. Brňáková - běh 60m, N. Johanová - běh 60m, D. Kučerová - běh 800m

3. místo - N. Johanová - skok do dálky, štafeta, Š. Brňák - běh 60m a 1000m, J. Tulja - skok do dálky

Všem úspěšným reprezentantům blahopřejeme a velmi se radujeme z jejich úspěchů, všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Pořadatelům děkujeme za organizaci a zdárný průběh soutěží.        Redaktorka šk. časopisu P. Svatoňová

Fotogalerie: Atletika DDM Holice