Prázdninový den ve školní družině

Prázdninový den ve školní družině
31. 10. 2022

Prázdninový den ve školní družině

Ve středu 26. 10. (první podzimní prázdninový den) byla družina otevřena od půl sedmé. Děti se pomalu scházely, kdo chtěl, tak si vyrobil pěkného netopýra nebo si zahrál v tělocvičně vybíjenou. V 9.00 hodin jsme odjeli na výlet do dýňového ráje na statek u Pipků. A byl to opravdu ráj. Všude bylo vidět mnoho různých druhů dýní, dýňové pyramidy, zajímavá bludiště, hrad z balíků sena, slámové koupaliště, pavoučí kout a další zajímavosti, na kterých se děti opravdu vyřádily. Některé se koupily i dýni domů. Moc jsme si to tam užili i díky krásnému podzimnímu  počasí.

Halloweenské odpoledne ve školní družině

V pondělí 31.10. jsme měli v družině halloweenské dílničky. Děti si mohly vyrobit papírové dýně, netopýra, pavouka nebo skákacího ducha. Někdo stihl i halloweenskou stezku, s kterou nám pomáhala děvčata ze 6. třídy.

Vše můžete vidět v naší fotogalerii: Halloween v ŠD           

                                                                                                        Vachová Daša