Florbal Holice - okrskové kolo

Florbal Holice - okrskové kolo
27. 11. 2022

V pondělí 21. 11. 2022 se naše dívky z 8. a 9. třídy zúčastnily okrskového kola ve florbalu v Holicích. I když bojovaly ze všech sil, získaly 3. místo. Nejvíce trefených branek měly Nikola Štorková a Nela Johanová. Naše reprezentantky prohrály pouze jednou, ale tento fakt je bohužel oddálil od postupu. Přesto si florbalová utkání holky užily. Bojovaly nejenom pro sebe a pro školu, ale i pro paní učitelku Kopovou, které chtěly udělat radost postupem…

Dívkám blahopřejeme a děkujeme za báječnou reprezentaci.

 

V úterý 22.11. 2022 se i chlapci z 8. a 9. třídy zúčastnili okrskového kola ve florbalu v Holicích.  Bojovali do posledního dechu, ale jejich soupeři byli bohužel lepší. Nejlepšími střelci byli Jan Pištora a Michal Netík, kteří do soupeřovy branky vsítili dva góly. Celkově naši kluci skončili předposlední.

Chlapcům také děkujeme za reprezentaci a jejich bojovné nasazení.

 

Nela Johanová, školní časopis

Florbal - okrskové kolo v Holicích