Poslední akce ŠD 1

Poslední akce ŠD 1
29. 06. 2022

V druhé polovině června jsme pro děti připravili několik výletů a zážitků.

Ve středu 15. 6. jsme navštívili hasičskou zbrojnici v Horní Rovni. Čekal tam na nás pan Třasák, který dětem vše ukázal. Nejvíce se jim líbilo, když si mohly vyzkoušet požární uniformy a helmy a samozřejmě poháry. V pátek 24.6. jsme spali ve škole v tělocvičně. Opékali jsme buřty, v alejce jsme si zahráli noční hru na bludičky a některé děti se odvážily i na stezku odvahy na hřbitov. Maminky nám napekly spoustu dobrot, za což moc děkujeme. Ve středu 29.6. byl už poslední výlet do Poděbrad. Lodí Král Jiří jsme dojeli k soutoku Labe a Cidliny, prošli se po lázeňské kolonádě a nechyběly ani nákupy. Počasí nám opravdu přálo a výlet byl moc pěkný.

Fotky z akcí najdete ve fotogalerii.

Vachová Daša