Exkurze ŽP do Prahy

Exkurze ŽP do Prahy
20. 04. 2023

V úterý 18. 4. 2023 se členové Žákovského parlamentu vypravili společně se mnou a dalšími organizátory akce na výlet do Prahy. Prvotním cílem byla návštěva Poslanecké sněmovny (zajistil pan starosta M. Horák), k tomu jsme si přidali prohlídku Pražského hradu spojenou s prohlídkou katedrály sv. Víta (objednala p. J. Štorková) a ještě jsme se stihli projít po Karlově mostě na Staroměstské náměstí a zhlédnout Staroměstský orloj (pan Z. Tužil). Dopravu si vzal na starost p. R. Tomášek, a tak jsme cestovali vlakem, projeli jsme se metrem i trolejem. Počasí nebylo úplně ideální, takže nám trošku zapršelo, byla nám chvilku i zima, a tak jsme uvítali i něco teplého do bříška v obchůdcích s občerstvením. Zážitků jsme měli moc a moc, byla to super akce. Parlamenťáci fungují na naší škole výborně, jsou aktivní, proto si tenhle výlet zasloužili a věřím, že se jim moc líbil.         Mgr. J. Balášová, garant ŽP

Fotogalerie: Výlet ŽP do Prahy