Exkurze v Albi Praha - 2. A

Exkurze v Albi Praha - 2. A
30. 05. 2023

Ve středu 24. 5. jsme podnikli další výpravu na cestě za poznáním povolání našich rodičů, tentokráte do Albi v Praze. Cesta vlakem nám rychle utekla a byla před námi první výzva, cesta metrem, jízda po dlouhých schodech při přestupu. Vše jsme zvládli výborně a byla před námi první část exkurze – dárkové oddělení, vývojové oddělení, oddělení her, nahrávací studio, kde si nejodvážnější z nás vyzkoušeli natáčení video návodu ke hře. Všichni jsme si vyrobili vlastní samolepky. Potom jsme se přesunuli do zážitkového centra, kde na nás čekal bohatý raut z vlastní pekárny Albi. Vyrobili jsme si mýdla a nakoupili se slevou v obchodě Albi. Na cestu jsme dostali výborný masový párek v rohlíku a vydali jsme se tramvají na Václavské náměstí. Pěšky jsme se přesunuli na Staroměstské náměstí, kde jsme sledovali orloj (byly právě 3 hodiny). Pak už nás čekala jen cesta metrem na hlavní nádraží, kde jsme ještě stihli zmrzlinu a ledovou tříšť. Plní zážitků jsme se všichni ve zdraví vrátili domů.

Děkujeme za tuto příležitost a zkušenost.

Mgr. Lada Louženská, třídní učitelka 2. A, Eva Drábková, asistent pedagoga

Fotogalerie a video: Albi Praha - výlet 2. A