Děti dětem

04. 06. 2023

Ke Dni dětí si osmáci připravili hravé dopoledne pro své malé kamarády z mateřské školky. Na šesti stanovištích si dětičky otestovaly své schopnosti ve hře fotbal a florbal, pomáhaly Šmoulům a včelím medvídkům přemoci nepřítele, skládaly vějíře, lodičky a čepice z papíru, střílely vodními pistolkami na terč, sestavovaly puzzle, probíhaly opičí dráhu a nakonec hledaly poklad. Ten musely děti nejprve nalézt na mapě, kterou složily ze čtyř částí, jež nasbíraly na jednotlivých stanovištích. Poklad byl označen křížkem a bylo celkem snadné ho nalézt. V truhle se ukrývaly sladkosti, z nichž měli malí školkáčci velkou radost. Nakonec jsme předali diplom a vyfotili se.

Počasí nám přálo, děti byly soutěživé a paní učitelky milé a usměvavé. Osmáci projevili velkou trpělivost a snahu o to, aby děti zažily úspěch ve všech disciplínách.

Děkujeme a budeme se těšit na další společnou akci.            Mgr. I. Šmaterová

Fotogalerie: Děti dětem