Akce školní družiny

Akce školní družiny
05. 06. 2023

Ve čtvrtek 24. 5. jsme se vydali na turistický výlet. Krásnou procházkou hradeckými lesy od přírodního koupaliště Biřička jsme došli k rozhledně Milíř, která se nachází nad Vysokou nad Labem. Skoro všechny děti byly statečné a vystoupaly až nahoru do výšky 27m. 

Den dětí jsme oslavili netradiční olympiádou na školní zahradě. Děti soutěžily v různých netradičních disciplínách - skákání v pytli, střelba na plechovky, pavoučí stezka, hod na cíl a jiné. Za splnění úkolu dostaly razítko a body a potom si mohly za nasbírané body nakupovat v malém obchůdku.                                                                                               

V pondělí 5.6. nás navštívil včelař pan Jiří Rutter z Litětin a vyprávěl nám o včelařství a této své dlouholeté zálibě. Přinesl nám ukázat živé trubce a nechal nás ochutnat i výborný med. Přednáška byla opravdu zajímavá, dozvěděli jsme se hodně zajímavostí ze života včel a o této zálibě. Třeba se někdo nechal zlákat a jednou se této činnosti bude také věnovat.

Teď už nás čeká jenom závěrečný výlet. Už teď se moc těšíme!                D. Vachová, vedoucí ŠD

Fotogalerie: Rozhledna Milíř

Fotogalerie: Družinová olympiáda

Fotogalerie: Beseda se včelařem